Wypożyczalnia motocykli na Enduro OFFensywie dzięki AJP


W sezonie 2016 będzie istniała możliwość wypożyczenia motocykla w trakcie trwania Enduro OFFensywy. Wypożyczalnia motocykli AJP oferuje kilka modeli od polskiego importera marki. 

Już podczas pierwszej imprezy (8-10 kwietnia) będzie można wynająć pięć motocykli AJP, od modelu PR3 po model PR5 (taki, którym w zeszłym roku walczył z rywalami sam Robert Soćko!). Dzięki temu każdy offroadowiec będzie mógł wziąć udział w szkoleniu. Oczywiście, szkolenie nadal dedykowane jest osobom posiadającym wcześniejsze doświadczenie w offroadzie – np. właścicielom motocykli typu adventure, które chcą podszlifować umiejętności na lekkim sprzęcie.

W gamie AJP znajdują się trzy modele do wynajęcia: 

 

PR3 240 ENDURO

AJP PR3 to idealne rozwiązanie dla początkującego OFFroadowca. Siedzenie na wysokości 840 mm pozwoli każdemu czuć się komfortowo, a chłodzony powietrzem, 20-konny silnik jest wystarczająco mocny by radzić sobie w terenie – jednak nie onieśmielający. Niskie spalanie i niedrogie części zamienne pozwalają w pełni skupić się na szkoleniu. Jeżeli masz nieduże doświadczenie z hard enduro, PR3 będzie dla Ciebie świetne.

PR4 240 ENDURO PRO

AJP PR4 to starszy, nieco bardziej wyczynowy brat modelu PR3. Napędza go ta sama jednostka napędowa o pojemności 233 ccm. PR4 posiada jednak większy prześwit oraz zawieszenie o dłuższym skoku (renomowanej firmy Marzocchi), co pozwala radzić sobie nawet w ciężkim terenie. Na PR4 odnajdą się wszyscy OFFroadowcy, także ci bardziej doświadczeni.

PR5 250 ENDURO

Dowodem na terenową sprawność modelu PR5 są wyniki naszego trenera, Roberta Soćko. Robert w sezonie 2015 bez problemu konkurował z zawodnikami klasy E1 Pucharu Polski, podczas swoich okazjonalnych występów w serii. PR5 posiada chłodzoną cieczą jednostkę napędową o pojemność 250 ccm. Mimo nieco mniejszej mocy niż najdroższe, topowe maszyny klasy, AJP nadrabia świetnymi właściwościami jezdnymi.

Przystępne ceny

W zależności od modelu, ceny wahają się od 200 do 300 zł za dzień. Na miejscu obecny będzie przedstawiciel marki AJP, który od A do Z zajmie się osobą wynajmującą sprzęt. Liczba pojazdów jest ograniczona, więc warto szybko się decydować. Więcej detali pod zakładką WYPOŻYCZALNIA.

Więcej o AJP znajdziecie na stronie polskiego importera.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.