Termin pierwszego szkolenia 2016


Termin pierwszego szkolenia w sezonie 2016? Drugi weekend kwietnia. Widzimy się w nowej lokalizacji i w nieco zmienionej formule. 

W roku 2016 kładziemy pełen nacisk na enduro i odseparowujemy elementy motocrossowe od endurowych. Pierwsza Enduro OFFensywa w 2016 roku odbędzie się w weekend 8-10 kwietnia na Poligonie Jelenia Góra w, cóż, Jeleniej Górze. Dla wszyskich chętnych treningu motocrossowego będziemy mieli niespodziankę już za kilka tygodni, o tym jednak później. A co będzie działo się na na Enduro OFFensywie w kwietniu?

Pod okiem Roberta

Pod okiem naszego nieocenionego trenera Roberta Soćko wejdziemy w tajniki enduro. Podział na grupy oraz nasz system organizacyjny nadal obowiązuje. Robert zajmie się Wami w 4. blokach tematycznych w ciągu dnia, przeplatanych (mniej lub bardziej) rekreacyjnymi wyjazdami na wcześniej przygotowane trasy. Osoby, które pierwszy raz nas odwiedzą, zgłębiać będziemy techniki poprawnego pokonywania przeszkód terenowych, skakać po belkach i pokonywać swój strach atakując opony.

Wszyscy ci, którzy na OFFensywie już byli, pójdą o krok dalej, „wjeżdżając” ze szkoleniem w ciężki teren. Będziemy uczyć się doboru dobrej linii na podjeździe, trawersowania czy radzenia sobie w opałach gdy jednak coś pójdzie nie tak.

Poligon

Do naszej dyspozycji jest 280 ha Poligonu „Jelenia Góra”, znajdującego się w świetnej lokalizacji, przy głównej drodze na Karpacz. Poligon oferuje nieskończone możliwości treningowe i przede wszystkim legalny sposób na spędzenie weekendu.

 

Termin i promocyjna cena

Promocyjna cena obowiązuje do 20.03.2016, jest to to 890 zł brutto za osobę. Termin: 8-10 kwietnia 2016. Liczba miejsc ograniczona, więc warto jak najszybciej się zapisać (i nie ma strachu, jeśli zrezygnujesz to świat się nie skończy i na pewno znajdzie się ktoś na Twoje miejsce).

Terminy kolejnych imprez już wkrótce, więcej detali znajdziecie pod zakładką REJESTRACJA.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.