Termin pierwszego szkolenia 2016

Termin pierwszego szkolenia w sezonie 2016? Drugi weekend kwietnia. Widzimy się w nowej lokalizacji i w nieco zmienionej formule. 

W roku 2016 kładziemy pełen nacisk na enduro i odseparowujemy elementy motocrossowe od endurowych. Pierwsza Enduro OFFensywa w 2016 roku odbędzie się w weekend 8-10 kwietnia na Poligonie Jelenia Góra w, cóż, Jeleniej Górze. Dla wszyskich chętnych treningu motocrossowego będziemy mieli niespodziankę już za kilka tygodni, o tym jednak później. A co będzie działo się na na Enduro OFFensywie w kwietniu?

Pod okiem Roberta

Pod okiem naszego nieocenionego trenera Roberta Soćko wejdziemy w tajniki enduro. Podział na grupy oraz nasz system organizacyjny nadal obowiązuje. Robert zajmie się Wami w 4. blokach tematycznych w ciągu dnia, przeplatanych (mniej lub bardziej) rekreacyjnymi wyjazdami na wcześniej przygotowane trasy. Osoby, które pierwszy raz nas odwiedzą, zgłębiać będziemy techniki poprawnego pokonywania przeszkód terenowych, skakać po belkach i pokonywać swój strach atakując opony.

Wszyscy ci, którzy na OFFensywie już byli, pójdą o krok dalej, “wjeżdżając” ze szkoleniem w ciężki teren. Będziemy uczyć się doboru dobrej linii na podjeździe, trawersowania czy radzenia sobie w opałach gdy jednak coś pójdzie nie tak.

Poligon

Do naszej dyspozycji jest 280 ha Poligonu “Jelenia Góra”, znajdującego się w świetnej lokalizacji, przy głównej drodze na Karpacz. Poligon oferuje nieskończone możliwości treningowe i przede wszystkim legalny sposób na spędzenie weekendu.

 

Termin i promocyjna cena

Promocyjna cena obowiązuje do 20.03.2016, jest to to 890 zł brutto za osobę. Termin: 8-10 kwietnia 2016. Liczba miejsc ograniczona, więc warto jak najszybciej się zapisać (i nie ma strachu, jeśli zrezygnujesz to świat się nie skończy i na pewno znajdzie się ktoś na Twoje miejsce).

Terminy kolejnych imprez już wkrótce, więcej detali znajdziecie pod zakładką REJESTRACJA.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.