Pomysł na jesień 2018? Start w rajdzie Enduro Rally 24 i szkolenie w Gęsim Zakręcie


Planujecie już sezon motocyklowy 2018? Ja tak! Zaczynając nie od końcówki sezonu, mam dla Was dwie bardzo ciekawe imprezy. Jedną z nich jest szkolenie z wielokrotnym Mistrzem Polski w Trialu Motocyklowym, drugą rajd dla motocykl typu adventure. 

Zaczniemy od końca, a co! 5-7 października odbędzie się kolejna edycja szkolenia trialowego w Bieszczadach. Zakręcony na punkcie trialu motocyklowego pensjonat, Gęsi Zakręt, zaprasza na imprezę, którą poprowadzi 6-krotny (wtedy już może 7-krotny) Mistrz Polski w Trialu, Gabryś Marcinów. Szkolenie jest trzydniowe, na miejscu oczywiście miejsce noclegowe, świetne wyżywienie i prywatny tor treningowy. W niedzielę dla uczestników odbędą się mini zawody

Nie było innej możliwości, musiałem się zapisać. Fakt, Garbyś nie chciał mnie na 1090 Adventure R, więc będę zmuszony sprawdzić o co chodzi w tym trialu.

Nieco wcześniej inna ciekawa impreza. W Giżycku 21 września startuje Enduro Rally 24. Do wybory cztery klasy, od klas przeznaczonych do lekkich enduro, po klasę zupełnie turystyczną. Rajd cross country z roadbookiem, ale spokojnie – będzie można korzystać z elektronicznej wersji na telefony, więc każdy motocyklistka może wystartować, bez potrzeby inwestowania w dedykowane rozwiązania rajdowe. Organizator zapowiedział, że już niedługo przekaże więcej informacji w temacie.

I tam też zabieram 1090 Adventure R. Może warto będzie pojechać na kołach, wziąć udział w rajdzie i wrócić?

Więcej na temat szkolenia w Gęsim Zakręcie przeczytacie TUTAJ.
Więcej o Enduro Rally 24 TUTAJ. 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.