Pierwsza OFFensywa w 2015 za tydzień


Już za dokładnie 7. dni otwieramy sezon offroadowy z pierwszą Szkoleniową Enduro OFFensywą w tym roku. 

Został dokładnie tydzień do pierwszej w tym sezonie Szkoleniowej Enduro OFFensywy. Przygotowania do imprezy trwają w najlepsze i jesteśmy gotowi na przyjęcie pełnych grup uczestników już 17. kwietnia w Siedlęcinie pod Jelenią Górą.

Dzięki lekkiej zimie sezon offroadowy w tym roku był wyjątkowo długi i dla wielu zaczął się już dobre kilka tygodni temu (lub nigdy nie skończył). My, czekając na idealne warunki pogodowe, zaczynamy sezon szkoleń Enduro OFFensywa 17. kwietnia. Z uczestnikami spotykamy się na obiekcie szkoleniowym klubu MK „Siedlęcin” pod Jelenią Górą.

Wszystkie miejsca zajęte były już w połowie lutego, dlatego uruchomiliśmy listę rezerwową. Dzięki temu zapełniliśmy trzy grupy, podzielone według umiejętności uczestników. Oczywiście, pogoda została zamówiona – będzie endurowa. Dla uczestników, obok naszego autorskiego programu szkoleniowego, przygotowaliśmy pełne ciekawych i wymagających elementów offroadowe trasy. Bloki szkoleniowe będziemy przeplatać rekreacyjnymi (mniej lub bardziej, w zależności od poziomu zaawansowania grupy) wypadami w teren. Zapowiada się pracowity weekend!

Kolejne imprezy w czerwcu i wrześniu!

W 2015 roku odbędą się minimum jeszcze dwie edycje Szkoleniowej Enduro OFFensywy. Wcześniejszą zaplanowaliśmy na 5/6 czerwca (połowa miejsc została zarezerwowana), drugą w ramach zakończenia sezonu na 25/26 września. Obydwie imprezy odbywają się na szkoleniowym obiekcie należącym do klubu MK “Siedlęcin” pod Jelenią Górą. Trwają także prace nad uruchomieniem dodatkowego szkolenia w sezonie.

Więcej informacji pod zakładką REJESTRACJA.

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.