Enduro OFFensywa – terminy szkoleń 2015!


Tak jak zapowiadaliśmy, z początkiem 2015 roku prezentujemy kalendarz szkoleń Enduro OFFensywa. W tym roku przygotowaliśmy dla Was trzy imprezy. Wszystkie odbędą się na obiekcie szkoleniowym należącym do klubu MK Siedlęcin, zlokalizowanym pod Jelenią Górą (woj. dolnośląskie).

Terminy szkoleń 2015:
17/18 kwietnia
5/7 czerwca
25/26 września

Rejestrować można się od dzisiaj na naszej stronie internetowej klikając w zakładkę REJESTRACJA.

Cena obejmuje kompleksowe, dwudniowe szkolenie Enduro OFFensywa przygotowane przez dwóch doświadczonych trenerów. Na miejscu jest dostępny suchy prowiant, owoce, energetyczne batony i napoje. Po południu przygotowujemy także obiad. Szkolenie zaczyna się o 8:00, kończy o 17:00. Dzień szkoleniowy podzielony jest na cztery lekcje i cztery wyjazdy w teren, każdy dzień to osobny blok tematyczny.

Trzeciego dnia (w niedzielę) obiekt treningowy jest do naszej dyspozycji, dla wszystkich chętnych (i posiadających jeszcze siły!) organizujemy terenową wyprawę.

Obsługa imprezy dba o to, żebyś otrzymał najwyższy poziom szkolenia, pomożemy zmienić dętkę, a w razie potrzeby pojedziemy po paliwo na pobliską stację. Wszystko po to, żebyś mógł skoncentrować się na jeździe. Nasi partnerzy będą dostępni dla Ciebie na miejscu, doradzą w razie jakichkolwiek pytań. Twoim jedynym zadaniem będzie skupienie się na szkoleniu i dobrej zabawie.

Tak trenowaliśmy podczas poprzedniej edycji imprezy:

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.