Enduro OFFensywa partnerem GS Trophy 2015!


Już w sierpniu widzimy się na największej imprezie fanów motocykli adventure – GS Trophy!

28-30 sierpnia spotkamy się w miejscowości Dadaj na Mazurach podczas największej imprezy dedykowanej motocyklom adventure w tej części Europy. Mowa oczywiście o GS Trophy, cyklicznie organizowanym spotkaniu fanów ciężkich motocykli OFFroadowych. Na imprezie nie mogło zabraknąć Enduro OFFensywy. Ekipa Enduro OFFensywy na GS Trophy będzie dostępna dla wszystkich właścicieli lekkich motocykli OFFroadowych. Rokrocznie na imprezie pojawia się spora grupa użytkowników hard enduro z którymi z przyjemnością spędzimy te kilka dni.

– Współpraca z tak dużym partnerem to dla nas ogromne wyróżnienie i bardzo cieszymy się, że będziemy mogli oficjalnie odwiedzić GS Trophy. Na imprezie zagospodarujemy wszystkich tych, którzy wybiorą się na lekkich motocyklach i będą chcieli spędzić czas w ciężkim terenie. Ze wstępnych informacji wynika, że Dadaj jest idealnym miejscem by to zrobić! Dla uczestników mamy kilka niespodzianek – komentował Michał Mikulski, członek ekipy Enduro OFFensywy.

Polska edycja GS Trophy jest także eliminacją do światowego finału imprezy, który w zeszłym roku wygrał w Kanadzie polski zespół. Organizator zapowiedział wiele atrakcji, nie tylko związanych z pokonywaniem kilometrów na motocyklach. Więcej informacji do znalezienia na stronie GS Trophy Polska.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.