Enduro OFFensywa i Husqvarna razem!


Miło nam poinformować, że w sezonie 2015 rozpoczynamy współpracę z najstarszą marką motocykli OFFroadowych na świecie – Husqvarną! 

Zastanawiacie się nad kupnem nowego motocykla? Wraz z warszawskim dealerem HusqvarnyMotoholikami, przygotowaliśmy dla Was świetną ofertę. Teraz kupując dowolny model marki Husqvarna u dealera w Warszawie, szkolenie Enduro OFFensywa dostaniecie gratis! 

Dodatkowo dzięki ścisłej współpracy pomiędzy Enduro OFFensywą, a Husqvarną, na naszych imprezach będziecie mogli skorzystać z porad specjalisty Husqvarny. Odpowie on na wszystkie pytania oraz pomoże w podbramkowych sytuacjach mechanicznych. To nie wszystko: podczas naszych imprez będziecie mogli zapoznać się z najnowszymi modelami szwedzkiej marki oraz wybranymi akcesoriami z katalogu Husky Power i Husky Style. To oczywiście pierwsze z wielu ciekawych promocji, które przygotowaliśmy dla Was razem z Husqvarną.

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem nowego motocykla Husqvarny koniecznie zerknij TUTAJ. I nie zapomnijcie upomnieć się o gratisowe szkolenie Enduro OFFensywa!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.