Beskid Rally 2019: Zbiórka dla Wojtka „Diabła” Zambrzyckiego

Już w pierwszy weekend kwietnia otwierająca sezon impreza rajdowa – Beskid Rally 2019. Podczas rajdu organizatorzy będą zbierać środki na rehabilitację Wojtka „Diabła” Zambrzyckiego. 

Beskidzkie Stowarzyszenie Rajdów Terenowych, organizator Beskid Rally 2019, planuje zbiórkę pieniędzy na rzecz Wojtka „Diabła” Zambrzyckiego – motocyklisty, zwycięzcy International GS Trophy 2014, który uległ poważnemu wypadkowi. „Diabeł” w grudniu zeszłego roku doznał urazu kręgosłupa. 

Od 10 stycznia przebywam w ośrodku rehabilitacyjnym, gdzie przystosowują mnie do życia na wózku. Za dwa miesiące mój pobyt tutaj dobiegnie końca i będę potrzebował dalszej opieki oraz długiej, intensywnej rehabilitacji – mówił Wojtek Zambrzycki. 

Fundusze na rehabilitację „Diabła” można wpłacać bezpośrednio na:
Fundacja „Dwa Światy”
Raczyce 11, 57- 210 Henryków
numer konta: 64 1750 1064 0000 0000 2110 9312
w tytule: na leczenie i rehabilitację Wojtek „Diabeł’ Zambrzycki

Jeszcze myślimy nad sposobem zbiórki, ale na pewno podczas rajdu będzie taka możliwość. Jeśli się uda BSRT ma w planie także organizację imprezy dedykowanej tylko i wyłącznie zbiórce środków na rehabilitację Wojtka – dodaje Grzegorz Zdrójkowski, prezes stowarzyszenia BSRT organizatora Beskid Rally 2019.

Beskid Rally 2019: Zostało 20 miejsc! 

Pozostało zaledwie 20 wolnych miejsc, więc jeśli zastanawiacie się czy wystartować – nie warto zwlekać! Rajd odbywa się w pierwszy weekend kwietnia (5-7.04.2019) w Węgierskiej Górce. Podział na klasy pozwala wystartować na każdym motocyklu, ale nacisk oczywiście kładziony jest na ciężkie motocykle typu adventure. Zarejestrować można się na www.beskidrally.pl do 15 marca. 

Strona internetowa: www.beskidrally.pl 
Facebook: www.facebook.com/beskidrally

Sponsorzy: BMW Sikora, Michelin, Olek Motocykle, Suzi-Moto, Touratech Polska, Future Fit Day Spa, Rankomat.pl, ELTRAF, HMT, Motoświat, ZDRÓJPAK

Partnerzy: Urząd Gminy Radziechowy-Wieprz, Azalia, NORIX, Time4sport.pl, Wydawnictwo FAR AWAY, Adventure Photography, Barbara Grubka Photo

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.