Ruszamy!


Powoli, małymi krokami i na spokojnie ruszamy z Enduro OFFensywą! No dobrze,  ale o co chodzi? Enduro OFFensywa będzie cykliczną imprezą rekreacyjno-szkoleniową dla wszystkich zapaleńców enduro w Polsce. OFFensywa ma być też miejscem w którym możesz pogłębiać swoją offroadową wiedzę, poznać nowych ludzi i aktywnie spędzić wolny czas.

Wszelkie informacje znajdziesz w naszym FAQ. Jeśli nie ma tam odpowiedzi na nurtujące pytanie, zawsze można przedzwonić lub wysłać do nas maila – dane kontaktowe znajdziesz w sekcji Kontakt, a my jesteśmy do dyspozycji od rana do nocy.

Nasza strona będzie powoli rozrastać się wraz ze społecznością offroadowców skupionych razem z nami. W blogowej sekcji w której aktualnie jesteś będziemy publikować ciekawe artykuły dotyczące techniki jazdy i przygotowania do pokonywania ciężkiego terenu. W przyszłości klipy i zdjęcia z imprez znajdą się w dedykowanej galerii, już niedługo dodamy także kalendarz naszych wypraw.

Na sam koniec, zerknij na naszego Facebooka, gdzie wrzucamy ciekawostki z offroadowego świata oraz koniecznie zapisz się do naszego newslettera.

Więcej informacji już niedługo. Ruszamy wiosną 2014!

– Zespół Enduro OFFensywy 

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.