OFFensywa Pierwszy Raz – impreza dedykowana początkującym!


Już 8-10 kwietnia podczas Enduro OFFensywy odbędzie się OFFensywa Pierwszy Raz – impreza dedykowana początkującym. Nie musisz mieć motocykla, nie musisz mieć krzty doświadczenia w offroadzie. Wystarczy dobry humor i chęć do nauki!

Z racji ogromnego zainteresowania ze strony osób nieposiadających doświadczenia w offroadzie, a nawet motocykla offroadowego, postanowiliśmy uruchomić imprezę dedykowaną początkującym. Masz motocykl szosowy i chcesz poszerzyć swoje umiejętności? A może dosiadasz ciężkiego GS-a i chciałbyś poczuć się pewniej w terenie? Podczas OFFensywy Pierwszy Raz rozłożymy offroad na atomy, zaczynając od samych podstaw.

Czym OFFensywa Pierwszy Raz różni się od Enduro OFFensywy?

Enduro OFFensywa od startu kierowana była do motocyklistów, którzy posiadają swoje motocykle offroadowe i trenują w terenie. Oczywiście, podział na grupy i możliwość wypożyczenia motocykla daje opcję udziału nawet osobom początkującym. Jednak, Enduro OFFensywa to u podstaw hard enduro – ze stromymi podjazdami, belkami, przeskakiwaniem przez strumienie i intensywnym treningiem. Trzy dni hard enduro z Robertem Soćko da w kość każdemu – i o to chodzi!

OFFensywa Pierwszy Raz to ta sama organizacja i ten sam pomysł – jedynie program i teren zostaje dostosowany do potrzeb osób początkujących. Pierwszego dnia zaczniemy od podstaw na płaskiej polanie, ostatniego dnia będziemy już atakować leśne podjazdy. Obiecujemy!

Kiedy odbędzie się OFFensywa Pierwszy Raz?

W tym samym terminie, co Enduro OFFensywa! Widzimy się 8-10 kwietnia w Jeleniej Górze. Poligon „Jelenia Góra” udostępniony nam prze specjalistów od samochodowego offroadu oferuje blisko 300 ha terenu – stąd możliwość pomieszczenia się większej liczby grup.

1490 zł z motocyklem na trzy dni!

Podczas pierwszej edycji OFFensywy Pierwszy Raz obowiązuje promocyjna cena: 1490 zł brutto za szkolenie, wyżywienie na miejscu i motocykl marki AJP na trzy dni! Piątek i sobota to dni stricte szkoleniowe, zaś w niedzielę wybieramy się na offroadową wycieczkę po poligonie.

W przypadku pierwszej imprezy posiadamy tylko 5. miejsc!

Jeśli chcesz sprawdzić się w terenie i zdobyć nowe umiejętności, nic prostszego. Wystarczy wypełnić nasz formularz REJESTRACYJNY i czekać na dalsze informacje.

Widzimy się 8-10 kwietnia! 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.