Impreza enduro pod koniec sezonu 2020


To prawda, że sezon na jazdę w terenie nigdy się nie kończy. Jeśli jednak planujecie krótką, zimową przerwę, to mamy dla Was idealny sposób żeby pozytywnie zapamiętać rok 2020.

W drugiej połowie października spotykamy się w w dolnośląskiej miejscowości Karczyce, z której ruszamy na trzy dni terenowego jeżdżenia w rejonie Kotliny Jeleniogórskiej. Łącznie do pokonania blisko 600 km w terenie! Mamy ograniczoną ilość miejsc. Dzielimy się na dwie grupy – OFFROAD i ON/OFF. Pierwsza 70% spędzi na polnych ścieżkach, duktach, korzeniach i w błocie. Grupa ON/OFF będzie miała okazję poznać ciekawe okolice i mniej uczęszczane drogi asfaltowe, od czasu do czas przecinane gruntowymi ścieżkami. Data: 23-25.10.2020

Miejsce: Karczyce, Dolny Śląsk*
Grupy: OFFROAD oraz ON/OFFW cenie**:

  • dwa noclegi 
  • 3x śniadania 
  • 2x kolacja
  • przygotowane świetne trasy + GPX
  • przewodnik
  • bus techniczny 
  • ubezpieczenie 

*dokładny adres bazy podany na dniach 
**wyżywienie na trasie we własnym zakresie. 

Impreza enduro na koniec sezonu. Trasy Ride Out

Grupa OFFROAD zwiedzi mało znane zakątki Kotliny Jeleniogórskiej, ale także pojedzie szukać „Bursztynowej Komnaty” w okolicach Wałbrzycha. Celem jest rekreacja, zwiedzanie i przygoda, stąd trasy nie są przesadnie wymagające. Wpisują się idealnie w zastosowanie motocykli typu adventure. Ważna informacja: tylko z oponami o terenowym bieżniku (min. w typie Conti TKC80)ON/OFF to przede wszystkim ogrom zakrętów i unikanie głównych dróg.

Na trasach ON/OFF dobrze będzie bawił się każdy, który szuka odpoczynku, pięknych widoków i zaskakujących tras. Niektóre niczym nie odstają od alpejskich serpentyn i potrafią zaskoczyć nawet lokalnych motocyklistów. Opony w typie Pirelli Scorpion Trail, czyli posiadające możliwość bezpiecznego przejechania przez gruntowe drogi. 

Zapisz się TUTAJ
Wydarzenie na FACEBOOKU


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.